3D-tlačený Ti OSPW pre série Shimano 9100

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Systém OSPW optimalizuje celkovú účinnosť vášho hnacieho ústrojenstva vďaka jedinečnému dizajnu a ložiskám s extrémne nízkym trením. Systémy OSPW sú kompatibilné so Shimano, SRAM a Campagnolo.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 5 dní
Môžeme doručiť do:
10.6.2024
Kód: SKU 106320
€1 700
3D-tlačený Ti OSPW pre série Shimano 9100
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Toto je aktualizovaná verzia 3D-tlačenému Ti OSPW pre Shimano 9100/8000. Návod na montáž pre túto aj staršiu verziu nájdete v našej sekcii Podpora.
Tento nový dizajn má integrovanú dorazovú vežu pre jednoduchšiu montáž.

Ukázalo sa, že systém CeramicSpeed OSPW je najrýchlejší kladkový systém na svete, ktorý poskytuje úsporu energie už od 2,4 wattu oproti štandardným systémom Shimano.

Systém OSPW pre Shimano 9100/8000 je špičkovým produktom v odvetví, ktorý si vybrali mnohé z popredných svetových cyklistických tímov a profesionálnych triatlonistov.

Obsahuje 13-zubové koleso hornej kladky a 19-zubové koleso spodnej kladky, ktoré poskytujú absolútnu optimalizáciu zadnej prehadzovačky. Horné a spodné nadrozmerné hliníkové kladkové kolesá sú vybavené potiahnutými keramickými ložiskami CeramicSpeed.

Poznámka: Systém 9100/8000 nie je kompatibilné s prehadzovačmi Ultegra 8000-GS alebo 8050-GS (stredná kladka) alebo Ultegra RD RX800 a RX805 vybavenými spojkou. Pozrite si naše 11-rýchlostné kladkové kolesá Shimano, kde nájdete kompatibilné riešenia.

Upozorňujeme, že aj keď existujú podobnosti v dizajne, táto OSPW nie je kompatibilná s 12-rýchlsotnými prehadzovačmi Shimano série 9200 alebo 8100.

Obsah balenia:

  • Kompletný 3D tlačený 13-zubový/19-zubový OSPW systém
  • CeramicSpeed olej pre kladkové ložiská, 15ml. fľaštička s kvapkadlom

Technické údaje

Celková úspora energie systému OSPW pre Shimano 9100/8000 dosahuje 30%-60%, alebo v niektorých prípadoch viac, v porovnaní so sériovými možnosťami.

Nadrozmerné kladky majú 3 až 5 krát dlhšiu životnosť v porovnaní so štandardnými kladkami na trhu.

Systém 9100/8000 nie je kompatibilné s Ultegra 8000-GS (dlhá kladka) alebo Ultegra RD RX800 & RX805. Pozrite i našu ponuku s kompatibilným systémom Shimano 11 spd.

Systém Shimano 9100/8000 OSPW je kompatibilný až do 32 zubovej kazety pre prehadzovčky Dura Ace aj Ultegra.

Táto 3D tlačená titánová verzia systém OSPW prichádza s našimi potiahnutými keramickými ložiskami CeramicSpeed pre ešte dlhšiu životnosť a nižšie trenie.

Ako rozlíšiť systémy Shimano 9100 a 9250/8150 OSPW nájdete v našich popisoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.