3D-tlačený Ti OSPW pre série Shimano Dura Ace 9250 a Ultegra 8150

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Systém OSPW optimalizuje celkovú účinnosť vášho hnacieho ústrojenstva vďaka jedinečnému dizajnu a ložiskám s extrémne nízkym trením. Systémy OSPW sú kompatibilné so Shimano, SRAM a Campagnolo.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 5 dní
Môžeme doručiť do:
10.6.2024
Kód: SKU 110500
€1 700
3D-tlačený Ti OSPW pre série Shimano Dura Ace 9250 a Ultegra 8150
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

3D tlačený Ti nadrozmerný kladkový systém pre Shimano Dura Ace 9200 a Ultegra 8100 s integrovanou dorazovou vežou pre jednoduchú inštaláciu a odolnosť .
Systém CeramicSpeed OSPW sa ukázal ako najrýchlejší kladkový systém na svete.
CeramicSpeed OSPW systémy sú špičkovým produktom v odvetví, ktorý si vybrali majstri sveta a špičkový športovci z celého sveta.

Tento systém OSPW má ručne vyrobený ložiská CeramicSpeed, nainštalované v každej kladke, a dodáva sa v prípade štandardných ložísk so 4 ročnou zárukou, v prípade potiahnutých ložísk s doživotnou zárukou.

Obsahuje 13-zubové koleso hornej kladky a 19-zubové koleso spodnej kladky, ktoré poskytujú absolútnu optimalizáciu zadnej prehadzovačky. Horné a spodné nadrozmerné hliníkové kladkové kolieska sú vybavené buď štandardnými alebo potiahnutými keramickými ložiskami CeramicSpeed.

Upozorňujeme, že aj keď existujú vizuálne podobnosti v OSPW série 9100 a OSPW série 9200, nastavenia napnutia pružiny, umiestnenie rotačnej dorazovej veže a hĺbka montážneho kolíka sú mierne zmenené a systémy ako také nie sú vzájomne kompatibilné. 12spd Shimano R-7150 105 momentálne nie je podporované.  

Pre 8100 prehadzovačky používa kliekta továrenskú podložku tela prehadzovačky. Prehadzovačky 9200 budú vyžadovať novú podložku tela prehadzovačky.

Obsah balenia:

  • Kompletný 13-zubový/19-zubový 3D tlačený Ti OSPW systém
  • CeramicSpeed olej pre kladkové ložiská, 15ml. fľaštička s kvapkadlom

Technické údaje

Celková úspora energie systému OSPW pre Shimano 9100/8000 dosahuje 30%-60%, alebo v niektorých prípadoch viac, v porovnaní so sériovými možnosťami.

Nadrozmerné kladky majú 3 až 5 krát dlhšiu životnosť v porovnaní so štandardnými kladkami na trhu.

Ako rozlíšiť systémy Shimano 9100 a 9250/8150 OSPW sa dozviete v našich popisoch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.