3D-tlačený Ti OSPW pre SRAM eTap

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Systém OSPW optimalizuje celkovú účinnosť vášho hnacieho ústrojenstva vďaka jedinečnému dizajnu a ložiskám s extrémne nízkym trením. Systémy OSPW sú kompatibilné so Shimano, SRAM a Campagnolo.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 5 dní
Môžeme doručiť do:
10.6.2024
Kód: SKU 102069
€1 500
3D-tlačený Ti OSPW pre SRAM eTap
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Kompletne vyvinutý, navrhnutý a vyrobený v Dánsku spoločnosťou CeramicSpeed, nadrozmerný systém kladkových koliesok pre SRAM eTap je technologický pokrok pre cyklistický priemysel.

Systém OSPW, ktorý kombinuje materiály najvyššej kvality s jedinečným dizajnom, poskytuje nižšie trenie a dlhšiu životnosť, čím zlepšuje vašu konkurenčnú výhodu. Vďaka systému OSPW pre SRAM eTap začína úspora energie na 40% a vnútorné ložiská CeramicSpeed zaručujú 3-5 krát dlhšou životnosť v porovnaní so štandardnými kladkami na trhu. Úspora wattov so systémom CeramicSpeed OSPW pre SRAM eTap začína na 1,6 wattoch.

Systém OSPW pre prehadzovačky SRAM eTap je kompatibilný až do veľkosti kazety 32 zubov s krátkou klietkou aj telom prehadzovačky WiFli. Produkt je určený pre 11-rýchlostný eTap a nie je kompatibilný s 12-rýchlsotným SRAM eTap AXS.

Ak máte aktualizovanú 11-rýchlostnú prehadzovačku SRAM eTap s orbitovou spojkou, budete potrebovať systém CeramicSpeed OSPW pre prehadzovačky SRAM eTap AXS, ktorý nájdete v sekcii Podpora.

Obsah balenia:

  • OSPW systém
  • CeramicSpeed olej pre kladkové ložiská, 15ml. fľaštička s kvapkadlom
  • Samolepky

Dôležité: Pri cestovaní nezabudnite demontovať celú zadnú prehadzovačku pomocou imbusového kľúča, pretože systém OSPW sa nezmestí do väčšiny cestovných tašiek na bicykle a mohol by sa poškodiť, ak by ste ho nechali nasadený.

Technické údaje

Celková úspora energie systému OSPW pre SRAM eTap dosahuje 30%-60%, alebo v niektorých prípadoch viac, v porovnaní so sériovými možnosťami.

Nadrozmerné kladky majú 3 až 5 krát dlhšiu životnosť v porovnaní so štandardnými kladkami na trhu.

Systém OSPW pre prehadzovačky SRAM eTap je kompatibilný až do veľkosti kazety 32 zubov s krátkou klietkou aj telom prehadzovačky WiFli. Produkt je určený pre 11-rýchlostný eTap a nie je kompatibilný s 12-rýchlostným SRAM eTap AXS.

Táto 3D tlačená titánová verzia systému OSPW je dodávaná s ložiskami s povrchovou úpravou od CeramicSpeed pre ešte dlhšiu životnosť a nižšie trenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.