Drag2Zero .66

Neohodnotené
Značka: Drag2Zero

Drag2Zero. 66, vrchol triatlonových kokpitov, ktorý poskytuje prvotriedny aerodynamický výkon spolu s nekompromisnou nastaviteľnosťou.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
7.8.2024
Kód: 1707
€1 200
Drag2Zero .66
Neohodnotené
Značka: Drag2Zero
66 build
Doprava zadarmo

Predstavujeme Drag2Zero.66, vrchol triatlonových kokpitov, ktorý poskytuje prvotriedny aerodynamický výkon spolu s nekompromisnou nastaviteľnosťou. 2. generácia systému lyžiarskych palíc Drag2Zero zaisťuje maximálnu aerodynamickú účinnosť a prináša okamžitú úsporu až 6 wattov v porovnaní s predošlou generáciou kokpitu.

Systém kokpitu nie je len o samotnom stĺpe, ale o spolupráci medzi všetkými komponentmi. Táto inovácia, navrhnutá tak, aby optimalizovala vašu pozíciu a zlepšila váš výkon na bicykli, vytvára plynulú, aerodynamickú interakciu medzi palicou a predlaktím a znižuje odpor.

Uvoľnite svoj plný potenciál a ovládnite konkurenciu.

Zažite rozdiel ešte dnes a posuňte svoju jazdu do nových výšin.

  • Znížený odpor vzduchu – Bez medzery medzi palicou a predlaktím a vylepšeným aerodynamickým profilovaním sa palice .66 a vaše predlaktie stanú jedným objektom vo vzduchu, pričom medzi nimi nie je žiadne oddelenie prúdenia. V kombinácii s optimalizovanou polohou vďaka vysokému stupňu nastavenia, ktorý ponúka montážny systém, je znížený odpor kokpitu, čo má za následok okamžité zníženie odporu až o 6 wattov (v porovnaní s našou tyčou Hi-Rise).
  • Zvýšená podpora a pohodlie  – Dodatočný kontakt medzi palicou a predlaktím umožňuje, aby bola horná časť tela uvoľnenejšia, čím sa zvyšuje pohodlie jazdca a udržateľnosť – pre mnohých našich testovacích jazdcov to bola skutočná zmena hry, ktorá im umožňuje zlepšiť celkový výkon.
  • Vylepšená kontrola  – Bezpečnejšia poloha zvyšuje istotu a kontrolu vďaka vylepšenému dizajnu lakťovej opierky a tvaru palice.
  • Zvýšená nastaviteľnosť – Vďaka nášmu unikátnemu vzájomne prepojenému montážnemu systému budú mať jazdci možnosť nastavenia dosahu až do 102 mm, ako aj 6 °  kladnej aj zápornej špičky v kombinácii s možnosťou výberu šikmých podložiek medzi 15° až 30° . To  zaistí, že jazdci nájdu perfektnú úroveň nastavenia. (Viac informácií o nastavení systému nájdete na karte Rozmery nižšie).

 

Ako ho používajú Lucy Buckingham, Leon Chevalier, Matt Hanson, Gustav Iden a Chris Leiferman.

 
Objavte maximálny aerodynamický výkon a pohodlie so systémom kokpitu Drag2Zero .66. Systém kokpitu Drag2Zero .66 nie je len o tyči samotnej, ale o tom, ako všetky komponenty spolupracujú. Tento inovatívny systém, navrhnutý tak, aby optimalizoval vašu pozíciu a zvýšil váš výkon na bicykli, znižuje odpor a vytvára plynulú aerodynamickú interakciu medzi palicou a predlaktím.
 
 
.66 poskytuje maximálnu podporu a pohodlie vďaka kombinácii predĺženia z uhlíkových vlákien a lakťovej opierky po celej dĺžke. To zase umožňuje bezkonkurenčný aerodynamický profil, ktorý vedie k zlúčeniu palice a predlaktia.
 
 

 

Pre montáž a kompatibilitu s tvojim bicyklom ma prosím kontaktujte: info@cykloagent.sk

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: