Ložiská pre Campagnolo UT Press Fit

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
Variant:
Dostupnosť Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
30.7.2024 30.7.2024 Zvoľte variant
Kód: SKU 101343 SKU 101344 Zvoľte variant
€279 €379 od €279
Ložiská pre Campagnolo UT Press Fit
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Sada ložísk CeramicSpeed pre Campy UT je kompatibilná s originálnymi držiakmi stredového zloženie Campy UT. Je to široké 86mm, s vnútorným priemerom 41mm. S miskami Campy UT Pree Fit natlačíte ložiská na Campagnolo Ultra-Torque a potom nasadíte kľuky do stredovej konzoly.

 

Základom súpravy sú keramické ložiská CeramicSpeed. Sú dve možnosti. Prvou voľbou je naše štandardné ložisko s nízkym odporom a dlhou životnosťou s drážkami z kalenej ocele a našimi super okrúhlymi ložiskami CeramicSpeed. Druhou voľbou sú naše potiahnuté ložiská, ktoré používa rovnaké guľôčky inštalované na potiahnuté steny ložísk z tvrdenej ocele pre dlhšiu životnosť a menší odpor.

Obsah balenie

  • 2 CeramicSpeed ložiská
  • All Round Grease
  • Nálepky

Technické údaje

Ultra-Torque os začína ako dva kusy a je spojené Hirthovým kĺbom. Ložiská sú inštalované na osi a opierajú sa o ramienka. Je potrebný nástroj na odstránenie/inštaláciu, buď ktorý nájdete v našej ponuke ale fungovať bude aj akýkoľvek iný vhodný nástroj. Budete tiež otrebovať poháre Campy´s Press Fit kompatibilné s UT, aby ste sa dostali do rámu.

Naše guľôčky CeramicSpeed sú o 400% hladšie, o 128% tvrdšie a o 58% ľahšie ako oceľové guľôčky. Inštaláciou do krúžkov z kalenej ocele majú štandardné ložiská CeramicSpeed zvyčajne trecí odpor 0,3 až 0,4 wattu na sadu so štandardným mazivom. Približne 75% zníženie odporu v porovnaní so štandardnými BB ložiskami. Ložiská CeramicSpeed vydržia najmenej trikrát dlhšie ako iné ložiská.

Ložiská s povrchovou úpravou CeramicSpeed ďalej zvyšujú váš výkon. Povlakované krúžky zaznamenali 50% zníženie odporu a zlepšenie životnosti ložísk o 60%.

Výmena maziva prispôsobuje výkon vašim potrebám. All Round Grease je dodávaný, ale môže byť zamenení za Race Day Grease pre nižší odpor alebo za Long Life Grease pre dlhšiu životnosť.

Inštalácia

Ak nemáte žiadne skúsenosti s inštaláciou stredových držiakov a ložísk, odporúčame vám nechať si nové ložiská namontovať v miestnom obchode s bicyklami.

Údržba                

Odporúčame, aby ste sa riadili našimi pokynmi, ako udržiavať spodné držiaky CeramicSpeed, aby ste dosiahli najnižšie trenie a najlepšiu životnosť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.