Maurten - Half Marathon Starter Kit

Neohodnotené
Značka: Maurten

Tento balík bol zostavený pre každého športovca, ktorého cieľom je polmaratónsky čas pod 2:15 min.

Dostupnosť Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Kód: 4031
€14,95
Maurten - Half Marathon Starter Kit
Neohodnotené
Značka: Maurten
aid station halfmarathonstarterkit 1296x
Tip

Tento balík bol zostavený pre každého športovca, ktorého cieľom je polmaratónsky čas pod 2:15 min.

Na základe odporúčaného príjmu uhľohydrátov ponúka štartovacia súprava pre polmaratón základné výkonové palivá na udržanie úrovne energie, aby ste mohli prejsť cieľovou čiarou.

Praktické usmernenie naznačuje, že s predlžujúcim sa trvaním fyzickej aktivity by ste mali zvýšiť svoj hodinový príjem sacharidov. Aj keď je to pravda, sprievodca palivom je vysoko osobný a závisí od individuálnej stravy a špecifických tréningových programov.

Vytrvalostní športovci sa zvyčajne zameriavajú na 30 – 45 g sacharidov za hodinu pri tréningoch kratších ako 90 minút, 60 – 75 g/h pri tréningoch trvajúcich 90 – 150 minút a 90 g alebo viac za hodinu pri aktivitách prekračujúcich túto dobu. Vedecké štúdie dôsledne dokazujú, že vyššia spotreba sacharidov počas cvičenia priamo koreluje so zlepšeným výkonom, čo ukazuje lineárne zlepšenie koncových časov v rozsahu 0–70 g/h.

Pri výpočte účinku príjmu sacharidov slúži táto štartovacia súprava pre polmaratón ako všeobecná referencia na poskytovanie vysokokvalitných sacharidov potrebných na dosiahnutie cieľa pod 2:15 a zároveň poskytuje trvalú energiu pre každého, kto chce skončiť svojím vlastným tempom.

Balík obsahuje:
3 x Maurten Gel 100
1 x Maurten Gel 100 Caf 100
1 x Maurten Drink Mix 160

Všeobecný sprievodca:
Tento všeobecný náčrt má poskytnúť predstavu, ako začať svoj polmaratónsky beh so štartovacou súpravou pre polmaratón a mal by sa použiť ako referencia a prispôsobiť ju vašim vlastným tréningovým a stravovacím plánom.

1. Jedzte pred behom, zvyčajne 3-4 hodiny pred a niečo s nízkym obsahom vlákniny a vysokým obsahom sacharidov. (Biely chlieb a džem atď.)
2. Odporúča sa konzumovať Maurten nápoj Mix 160 pred pretekmi, približne 3 hodiny vopred
3. Doplňte Maurten Energy Gel 100 alebo Caf 100 podľa vlastných stravovacích stratégií
4. Skončite vo svojom novom osobnom maxime! Gratulujeme!

Energetické gély a Drink Mix slúžia ako zdroj energie.
Dôrazne sa odporúča, aby ste zvážili riešenia kŕčov a hydratácie, aby ste získali výhodu špičkového výkonu.

Toto slúži ako návrh/odkaz na tankovanie na polmaratón a mali by ste vziať do úvahy svoje vlastné tréningové a stravovacie stratégie.

maurten-half-marathon-plan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

maurten-header-1-2880x920-1201236

MAURTEN - športová výživa novej generácie


MAURTEN je prelomová športová výživa pre vytrvalostných športovcov. Či už pred pretekmi na doplnenie sacharidových zásob alebo počas bicyklovania či behu. Produkty Drink Mix 160 a Drink Mix 320, ako aj Gel 100 dodávajú vďaka hydrogélovej technológii športovcovi potrebnú energiu. Dobre tolerovaný a čistý - len s prírodnými zložkami....