Nadrozmerné kladkové kolieska 13+19 zubov

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Hliníkové kolieska kladky CERAMICSPEED. 

Variant:
Dostupnosť Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
25.4.2024 25.4.2024 25.4.2024 25.4.2024 Zvoľte variant
Kód: KOLESA 13-19 ZUBOV_STA_CIE KOLESA 13-19 ZUBOV_STA_CER KOLESA 13-19 ZUBOV_COA_CIE KOLESA 13-19 ZUBOV_COA_CER Zvoľte variant
€150 €150 €190 €190 od €150
Nadrozmerné kladkové kolieska 13+19 zubov
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Kolieska prehadzovačky CERAMICSPEED, hliníkové 13 a 19 zubov pre systém OSPW

Prešmykľovacie kolieska dánskej spoločnosti CeramicSpeed ​​predstavujú absolútne špičkové riešenie pre všetkých pretekárov, ktorí kladú najvyššiu hodnotu na najnižšie trenie s najlepším prenosom sily.
Ozubené kolieska prehadzovačky a najmä ich ložiská musia kompenzovať veľké trenie. V závislosti od prevodového pomeru sa otáčajú 4 až 5-krát rýchlejšie ako kľuky, a tak ťažia najmä z ložiska s nízkym trením a odolného ložiska. Ich vynikajúca hladkosť eliminuje potrebu ťahať reťaz cez prehadzovačky.

CeramicSpeed ​​používa iba tie najlepšie materiály a najnovšie technológie na dosiahnutie najvyššej možnej kvality. Všetky výrobky sú ručne vyrábané v Dánsku.
Pri montáži sa nepoužívajú žiadne hydraulické lisy. Manuálna montáž eliminuje výrobné tolerancie a zaručuje 100% prispôsobenie. Aby ste mali skutočne len to najlepšie na bicykli!

POZNÁMKA: Na namontovanie koliesok je potrebný zadný držiak prehadzovačky pre kolieska Ceramicspeed OSPW!


technické údaje:

Použitie: Ceramicspeed OSPW System
Materiál: hliník, keramika Trieda 3
Kompatibilita: systém OSPW
Počet zubov: 13 vyššie, 19 nižšie
Ložisko: Typ 607

Hmotnosť: 29 g

Rozsah dodávky:
2x kolieska prehadzovačky CERAMICSPEED hliník | 13 a 19 zubov pre systém OSPW
1x olej, 10 ml
1x nálepka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.