OSPW Aero ALPHA pre Shimano 9250 a 8150

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Systém OSPW optimalizuje celkovú účinnosť vášho hnacieho ústrojenstva vďaka jedinečnému dizajnu a ložiskám s extrémne nízkym trením. Systémy OSPW sú kompatibilné so Shimano, SRAM a Campagnolo.

Dostupnosť Dodanie 5 dní
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Kód: SKU 113805
€679
OSPW Aero ALPHA pre Shimano 9250 a 8150
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
ceramicspeed ospw schaltwerkkaefig system aero alpha coated shimano dura ace 9250 ultegra 8150
Novinka Tip
Doprava zadarmo

CERAMICSPEED OSPW systém klietky prehadzovačky Aero Alpha Coated | Radenie Shimano Dura Ace 9250 / Ultegra 8150

Je možné zdokonaliť už teraz najrýchlejší systém klietky prehadzovačky? Ceramicspeed si položil túto otázku a spolupracoval s odborníkmi na aerodynamiku v Drag2Zero, aby našli riešenie. A odpoveď znie: je to možné. Takmer uzavretá klietka uzatvára radiace valčeky a vodiace dosky a zabezpečuje, že vzduch voľne prúdi okolo. Okrem toho sa zabráni turbulenciám pri brzdení. Početné testy v aerodynamickom tuneli ukázali, že odpor vzduchu sa znížil až o 60 % v porovnaní s bežnými prehadzovačmi. A pre všetkých, ktorí radi vyčnievajú, je klietka prehadzovačky OSPW dodávaná s pásikovou grafikou, ktorá vizuálne zaisťuje vysokú rýchlosť.

Osvedčený Oversized Pulley Wheel System od Ceramicspeed naďalej funguje pod „krytom“ a zabezpečuje výrazné zníženie trenia. Veľké kladky prehadzovačky s 13 zubami v hornej časti a 19 zubami v spodnej časti výrazne minimalizujú pohyb článkov reťaze pri prechode klietkou, čo má za následok menší odpor. Zväčšené ozubené kolesá navyše ponúkajú dlhšiu životnosť ako iné konvenčné systémy na trhu.

Najzaujímavejšou novinkou sú však asi kladky. Zuby, ktoré sedia na hliníkovom kotúči, sú vyrobené z odolného, ​​vláknami vystuženého kompozitného materiálu. To zaisťuje, že reťaz beží veľmi ticho a hladko. Najdôležitejším cieľom vývojových prác však bolo vyhnúť sa kontaminácii v oblasti ložiska, čo je presne to, čo robí systém Active Debris Remover (ADR), ktorý je v patentovom konaní. Priamo na styčnej ploche s guľôčkovým ložiskom má podložka lamelový, ozubený profil, ktorý pri pohybe vyháňa všetky nečistoty a zabraňuje prenikaniu nečistôt do interiéru. Uzavretá konštrukcia navyše zabraňuje vniknutiu vetvičiek alebo malých tyčiniek. zachytené v kladkách a potenciálne spôsobiť poškodenie klietky.
Vlastné vysokokvalitné hybridné guľôčkové ložiská z keramiky a nehrdzavejúcej ocele Ceramicspeed sa naďalej otáčajú v strede. Tie musia kompenzovať veľké trenie, pretože sa otáčajú 4 - 5-krát rýchlejšie ako kľuka v závislosti od prevodového pomeru, a preto profitujú najmä z nízkeho trenia a odolného ložiska. Ceramicspeed SpeedBalls sú o 15% tvrdšie ako konkurenčné a dokážu absorbovať podstatne väčšiu silu. Majú tiež neuveriteľne hladký povrch, čím sa znižuje valivý odpor na minimum. Všetky tieto vylepšenia tiež zvýšili životnosť o faktor 6.
V porovnaní s už kvalitnými štandardnými ložiskami od Ceramicspeed má tu použitá verzia „coated“ na ložiskových krúžkoch nanesenú tenkú ochrannú vrstvu. Tým sú tieto ešte tvrdšie, predlžuje sa ich životnosť o ďalších 60 % a ešte viac sa znižuje valivý odpor. Guličkové ložiská Ceramicspeed sú preto považované za najlepšie na svete.

Ceramicspeed používa pri výrobe len tie najlepšie materiály a najnovšie technológie, aby bola vždy zabezpečená najvyššia možná kvalita. Všetky produkty sú ručne vyrábané v Dánsku. Pri montáži sa nepoužívajú žiadne hydraulické lisy. Manuálna montáž eliminuje výrobné tolerancie a zaručuje vždy dokonalé prispôsobenie. Aby ste si na bicykel namontovali naozaj len to najlepšie!

Výrobcovia Ceramicspeed sú si istí svojimi produktmi a poskytujú na tento systém OSPW doživotnú záruku.

Údržba
Pre zachovanie výkonu a dlhej životnosti je dôležité ložiská dôkladne premazať. Jednoducho naneste olej na tesnenia ložísk, aby olej mohol preniknúť do ložiska. V ideálnom prípade by sa to malo robiť pri mazaní reťaze, po umytí bicykla alebo po jazde v nepriaznivých podmienkach.

Poznámka
Pri cestovaní nezabudnite odstrániť celú zadnú prehadzovačku pomocou imbusového kľúča, pretože len veľmi málo tašiek na prepravu bicyklov ponúka dostatočný priestor pre systém OSPW.

 

technické dáta:

Oblasť použitia: časovka triatlon
Materiál klietky: uhlík, polyamid
Materiál ložísk: polyamid, oceľ, keramika
Materiál valčekov: hliník
Ložiská: Keramické, potiahnuté
Počet zubov v hornej časti: 13
Počet zubov dole: 19
Kompatibilita: Shimano Dura Ace 9250 a Ultegra 8150
Reťaz kompatibility: 12-rýchlostná
kazeta s najväčším ozubeným kolesom: max. 34 zubov
Farba: čierna s bielym dekorom

Hmotnosť podľa výrobcu: neuvádza sa
Vlastná odvážená hmotnosť: 111 g

 

Rozsah doručenia:

1x CERAMICSPEED OSPW klietka prehadzovačky System Aero Alpha Coated | Radenie Shimano Dura Ace 9250 / Ultegra 8150
1x tesniaci krúžok pre montáž na zadné prehadzovačky 9250 Di2
1x 15 ml CERAMICSPEED olej na keramické kladky

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.