OSPW Aero pre Shimano 9100 a 8000

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Systém OSPW optimalizuje celkovú účinnosť vášho hnacieho ústrojenstva vďaka jedinečnému dizajnu a ložiskám s extrémne nízkym trením. Systémy OSPW sú kompatibilné so Shimano, SRAM a Campagnolo.

Dostupnosť Dodanie 5 dní
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Kód: SKU 110908
€699 €699 / 1 ks
OSPW Aero pre Shimano 9100 a 8000
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
OSPW Aero pre Shimano 9100 a 8000
Doprava zadarmo

Najrýchlejší systém kladkových koliesok na svete sa práve zrýchlil. OSPW Aero má doživotnú záruku a je testovaný vo veternom tuneli, aby mal o 40% menšie trenie v porovnaní s klasickou prehadzovačkou, vďaka čomu je ideálny pre časovky a triatlony.

OSPW Aero je špičkový produkt vyvinutý v spolupráci s jedným z popredných svetových aerodynamikov, Simonom Smartom a je vybraný majstrami sveta a špičkovými športovcami z celého sveta. Tento systém OSPW má nainštalované ručne vyrobené ložiská CeramicSpeed a jeho jedinečný dizajn a remeselné spracovanie vás uchváti už od prvého použitia.

Systém je vybavený 13-zubným horným a 19-zubným dolným kolieskom, ktoré poskytujú absolútnu optimalizáciu zadnej prehadzovačky a horné a dolné nadrozmerné hliníkové kolieska sú vybavené potiahnutými keramickými ložiskami CeramicSpeed, ktoré boli zdokonalené rokmi skúseností.

OSPW Aero pre Shimano 9100 a 8000 má integrovanú dorazovú vežu pre jednoduchšiu montáž.

Toto je aktualizovaná verzia systému nadmernej kladky pre Shimano 9100/9150 a 8000 SS/8050 SS.  Návod na montáž pre túto aj staršiu verziu nájdete v našej sekcii Podpora.

Nezabudnite: OSPW Aero pre 9100/9150 a 8000 SS/8050 SS NIE sú kompatibilné s Ultegra 8000-GS alebo 8050-GS (stredná kladka), ani so spojkou vybavenou Ultegra RD RX8000 & RX805. Prečítajte si kompatibilnú verziu RX800 a RX805 v návode OSPW X pre Shimano RX800/805. Kompatibilnú aktualizáciu pre Ultegra 8000-GS alebo 8050-GS nájdete v našich kladkových kolesách pre Shimano, 11s NW.

Upozorňujeme, že aj keď existujú podobnosti v dizajne, táto OSPW Aero nie je kompatibilná s 12 rýchlostnými prehadzovačmi Shimano zo série 9200 alebo 8100.

Systém Shimano 9100/8000 OSPW Aero je kompatibilný až do 32 zubovej kazety pre prehadzovačky Dura Ace aj Ultegra.

Obsah balenia:

  • Kompletný 13-zubový/19-zubový OSPW Aero systém
  • CeramicSpeed olej pre kladkové ložiská, 15ml. fľaštička s kvapkadlom

 

Technické údaje

Materiál klietky: vystužený PA karbón
Materiál kladky: hliník
Veľkosť kladky: 13/19
Možnosti ložiska CeramicSpeed: ložiská s povrchovou úpravou
CeramicSpeed olej/mazivo: kladkový olej (štandardný)
Kompatibilita: Shimano Dura Ace 9100, 9150, Ultegra 8000 SS, 8050 SS
Nastavenie pružného napätia: 4
Maximálna veľkosť kazety: 32 zubov
Porevody: 11
Disciplína: Cesta

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.