OSPW Aero pre Sram Red/Force AXS

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Systém OSPW optimalizuje celkovú účinnosť vášho hnacieho ústrojenstva vďaka jedinečnému dizajnu a ložiskám s extrémne nízkym trením. Systémy OSPW sú kompatibilné so Shimano, SRAM a Campagnolo.

Dostupnosť Dodanie 5 dní
Môžeme doručiť do:
7.6.2024
Kód: SKU 110910
€739 –20 % €585
OSPW Aero pre Sram Red/Force AXS
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
OSPW Aero pre Sram Red/Force AXS
Doprava zadarmo €739 –20 %

Najrýchlejší systém kladkových koliesok na svete sa práve zrýchlil. OSPW Aero má doživotnú záruku a je testovaný vo veternom tuneli, aby mal o 40% menšie trenie v porovnaní s klasickou prehadzovačkou, vďaka čomu je ideálny pre časovky a triatlony.

OSPW Aero je špičkový produkt vyvinutý v spolupráci s jedným z popredných svetových aerodynamikov, Simonom Smartom a je vybraný majstrami sveta a špičkovými športovcami z celého sveta. Tento systém OSPW má nainštalované ručne vyrobené ložiská CeramicSpeed a jeho jedinečný dizajn a remeselné spracovanie vás uchváti už od prvého použitia.

Systém obsahuje 15-zubové horné a 19-zubové dolné koliesko, ktoré poskytujú absolútnu optimalizáciu zadnej prehadzovačky a horné a spodné nadrozmerné kolieska sú vybavené potiahnutými keramickými ložiskami, ktoré boli zdokonalené rokmi skúseností. Ručne vyrobený OSPW Aero System má dve nastavenia napnutia pružiny, čo umožňuje prispôsobené nastavenie podľa jazdných podmienok.

Tento systém OSPW Aero je taktiež kompatibilný s 11-rýchlsotnou prehadzovačkou SRAM Red eTap 2020 so spojkou.

Poznámka: Aj keď existujú vizuálne podobnosti s prehadzovačmi SRAM Red/Force AXS, tento systém nie je kompatibilný s prehadzovačom SRAM Rival AXS. Pozrite si náš SRAM Rival AXS kompatibilný OSPW systém. Ak máte SRAM Red, Force alebo Rival XPLR eTap AXS prehadzovačku, pozrite si naše kolieska SRAM AXS.

Obsah balenia:

  • Kompletný OSPW Aero systém pre SRAM Red/Force AXS
  • CeramicSpeed olej pre kladkové ložiská, 15 ml. fľaštička s kvapkadlom
  • Vlastný nástroj na odstránenie klietky a upevnenie systému OSPW Aero

Technické údaje

Materiál klietky: vystužený PA karbón
Materiál kladky: hliník
Veľkosť kladky: 15/19
Možnosti ložiska: CeramicSpeed ložiská s povrchovou úpravou
CeramicSpeed olej/mazivo: kladkový olej (štandardný)
Kompatibilita: SRAM Red AXS, SRAM Force AXS
Nastavenie pružného napätia: 3
Maximálna veľkosť kazety: 36 zubov
Porevody: 12
Disciplína: Cesta

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.