OSPW pre SRAM Red /Force AXS

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Systém OSPW optimalizuje celkovú účinnosť vášho hnacieho ústrojenstva vďaka jedinečnému dizajnu a ložiskám s extrémne nízkym trením. Systémy OSPW sú kompatibilné so Shimano, SRAM a Campagnolo.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
2.7.2024 2.7.2024 2.7.2024 2.7.2024 2.7.2024 2.7.2024 2.7.2024 2.7.2024 Zvoľte variant
Kód: SKU 110569 SKU 110570 SKU 107378 SKU 107380 SKU 107379 SKU 107381 SKU 110200 SKU 110201 Zvoľte variant
€529 €449 €419 €449 €419 €449 €419 €449 od €419
OSPW pre SRAM Red /Force AXS
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
cervene
Akcia Výpredaj

Nadrozmerná kladka pre SRAM Red a Force  AXS obsahuje 15-zubové horné a 19-zubové dolné koliesko pre maximálnu efektivitu. Ručne vyrobený systém OSPW má dve nastavenia napätia pružiny, čo umožňuje prispôsobené nastavenie na základe jazdných podmienok.  

Tento OSPW systém je taktiež kompatibilné s modelom SRAM Red eTap 11s, 2020 so spojkou.

Poznámka: Aj keď existujú vizuálne podobnosti s prehadzovačmi SRAM RED/Force AXS, tento systém OSPW nie je kompatibilný s prehadzovačom SRAM Rival AXS. Náš systém pre SRAM Rival AXS nájdete v našej ponuke. Ak máte prehadzovačku SRAM Red, Force alebo Rival XPLR eTap AXS, pozrite si naše kladkové kolieska pre SRAM AXS Road.

Obsah balenia:

  • Kompletný systém OSPW pre SRAM Red/Force AXS
  • CeramicSpeed olej pre kladkové ložiská, 15ml. fľaštička s kvapkadlom
  • Vlastné náradie na odstránenie klietky a upevnenie systému OSPW

Technické údaje

Kladkové kolieska: CeramicSPeed 15-zubový horný a 19-zubový dolný
Materiál klietky: vystužený PA karbón
Materiál kladky: hliník
Možnosti ložiska: CeramicSpeed ložiská s povrchovou úpravou alebo klasické ložiská
CeramicSpeed olej/mazivo: CeramicSpeed olej pre kladkové ložiská, 15ml. fľaštička s kvapkadlom
Kompatibilita: SRAM Red AXS a SRAM Force AXS. 2020 SRAM Red eTap 11-rýchlostná prehadzovačka s orbitovou spojkou. Tento systém je tiež kompatibilný so širšou radou prehadzovačiek Force AXS so strednou klietkou. Tento systém nie je kompatibilný so SRAM Rival AXS.
Nastavenie pružného napätia: 2
Kompatibilita kazety: 12 rýchlostná kazeta 11-36 zubov. Pre použitie s 11 rýchlostnou prehadzovačkou treba použiť kazetu 11-32 zubov. 
Prevody: 12
Disciplína: Cesta a gravel/kros.
Špeciálna poznámka: Zahrnutý vlastný nástroj na odstránenie pôvodnej klietky a zabezpečenie OSPW. Továrenský spojkový mechanizmus zostane nedotknutý v pôvodnej forme. Nedôjde k žiadnemu poškodeniu alebo úprave spojky pre inštaláciu systému OSPW.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.