OSPW RS 5-Spoke pre Dura Ace 9250 a Ultegra 8150

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Systém OSPW optimalizuje celkovú účinnosť vášho hnacieho ústrojenstva vďaka jedinečnému dizajnu a ložiskám s extrémne nízkym trením. Systémy OSPW sú kompatibilné so Shimano, SRAM a Campagnolo.

Variant:
Dostupnosť Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
30.7.2024 30.7.2024 30.7.2024 30.7.2024 Zvoľte variant
Kód: SKU-113489 SKU-113486 SKU-113487 SKU-113488 Zvoľte variant
€529 €529 €529 od €419 - –20 % –20 % –20 % až –20 % €419
OSPW RS 5-Spoke pre Dura Ace 9250 a Ultegra 8150
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
ceramicspeed ospw rs 5 spoke schaltwerkkaefig system dura ace 9250 ultegra 8150 schwarz
Novinka Tip
€529 €529 €529 od €419 - –20 % –20 % –20 % až –20 %

CERAMICSPEED OSPW RS 5-lúčový systém klietky prehadzovačky | Dura Ace 9250 / Ultegra 8150 čierna

Systém Oversized Pulley Wheel System (OSPW) od Ceramicspeed je pravdepodobne najlepší spôsob, ako optimalizovať výkon. Nadrozmerné kladky prehadzovačky s 13 zubami v hornej časti a masívnymi 19 zubami v spodnej časti výrazne minimalizujú pohyb článkov reťaze pri prechode klietkou, čím sa výrazne znižuje trenie a námaha. Okrem toho sa výrazne predlžuje životnosť v porovnaní s inými komerčne dostupnými systémami.

Verzia RS znamená pre Dánov začiatok budúcnosti. Súčasný nový vzhľad ložiskovej klietky je hranatejší a prispôsobuje sa tak trendom dizajnu bicyklov a súprav. Stále je vyrobený z kvalitných uhlíkových vlákien, ktoré boli vystužené polyamidom, aby sa sily lepšie rozložili a absorbovali. Technicky nový dizajn ponúka merateľný nárast tuhosti a odolnosti, čo zvyšuje presnosť radenia a uľahčuje strávenie prípadných pádov alebo menších kolízií s kameňmi či konármi.

Z hliníka sú vyrobené aj kladky prehadzovačky. Tie predstavujú absolútne špičkové riešenie pre všetkých jazdcov, ktorí chcú zo seba a zo svojho vybavenia dostať na pretekoch maximum a pre ktorých je každý ušetrený watt dôležitejší ako čokoľvek iné. Kladky prehadzovačky a najmä ich ložiská musia kompenzovať veľké trenie. V závislosti od prevodového pomeru sa otáčajú 4 - 5-krát rýchlejšie ako kľuka, a preto ťažia najmä z odolného ložiska s nízkym trením. Ceramicspeed SpeedBalls sú o 15% tvrdšie ako konkurenčné a dokážu absorbovať podstatne väčšiu silu. Majú tiež neuveriteľne hladký povrch, čím sa znižuje valivý odpor na minimum. Všetky tieto vylepšenia tiež zvýšili životnosť o faktor 6.

Ceramicspeed používa pri výrobe len tie najlepšie materiály a najnovšie technológie, aby bola zabezpečená najvyššia možná kvalita. Všetky produkty sú ručne vyrábané v Dánsku. Pri montáži sa nepoužívajú žiadne hydraulické lisy. Manuálna montáž eliminuje výrobné tolerancie a zaručuje vždy dokonalé prispôsobenie. Aby ste si na bicykel namontovali naozaj len to najlepšie.

Údržba
Ceramicspeed komponenty sú high-tech prvky pre váš bicykel. Ponúkajú vám maximálny výkon, ale vyžadujú aj pravidelnú údržbu a starostlivosť. Olej, ktorý je súčasťou dodávky, sa používa na údržbu a bol špeciálne vyvinutý pre tieto ložiská. Mazivá od iných výrobcov sa neodporúčajú.

Dôležité poznámky
Pri cestovaní nezabudnite odstrániť celú zadnú prehadzovačku pomocou imbusového kľúča, pretože len veľmi málo tašiek na prepravu bicyklov ponúka dostatočný priestor pre systém OSPW.
Ceramicspeed si je istý svojimi produktmi a ponúka 4-ročnú záruku na tento systém klietky zadnej prehadzovačky.

 

Technické dáta

Oblasť použitia: Cestný bicykel
Materiál klietky: karbón, polyamid
Materiál ložiska: keramika, nehrdzavejúca oceľ
Materiál valčeka: hliník
Počet zubov v hornej časti: 13
Počet zubov dole: 19
Kompatibilita zadnej prehadzovačky: Shimano Dura Ace Di2 9250 / Ultegra Di2 8150
Kompatibilita s reťazou: 12-rýchlostná
najväčšie kazetové ozubené koleso: 34 zubov
Farba klietky: čierna s bielym nápisom
Farba valčeka: čierna

Hmotnosť podľa výrobcu: 85 g
 

Rozsah doručenia:

1x CERAMICSPEED OSPW RS 5-lúčový systém klietky prehadzovačky | Dura Ace 9250 / Ultegra 8150 čierna
1x tesniaci krúžok pre montáž na zadné prehadzovačky 9250 Di2
1x 15 ml CERAMICSPEED olej na keramické valčeky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.