OSPW RS ALPHA pre Dura Ace 9250 a Ultegra 8150 Team edition

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Systém OSPW optimalizuje celkovú účinnosť vášho hnacieho ústrojenstva vďaka jedinečnému dizajnu a ložiskám s extrémne nízkym trením. Systémy OSPW sú kompatibilné so Shimano, SRAM a Campagnolo.

Dostupnosť Dodanie 5 dní
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Kód: SKU-113491
€579 –13 % €499
OSPW RS ALPHA pre Dura Ace 9250 a Ultegra 8150 Team edition
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
ceramicspeed ospw rs derailleur pulley system alpha shimano duraace ultegra black team edition 1660741
Novinka
€579 –13 %

CERAMICSPEED OSPW RS ALPHA v Team prevedení systém kladky kolies | Dura Ace 9250 / Ultegra 8150 čierna

Systém Oversized Pulley Wheel System (OSPW) od Ceramicspeed je pravdepodobne najsofistikovanejším spôsobom optimalizácie výkonu. Nadrozmerné kladky prehadzovačky s 13 zubami v hornej časti a masívnymi 19 zubami v spodnej časti výrazne minimalizujú pohyb článkov reťaze pri prechode klietkou, čím sa výrazne znižuje trenie a námaha. Okrem toho sa výrazne predlžuje životnosť v porovnaní s inými komerčne dostupnými systémami.

Verzia RS znamená pre Dánov začiatok budúcnosti. Súčasný nový vzhľad ložiskovej klietky je hranatejší a prispôsobuje sa tak trendom dizajnu bicyklov a súprav. Stále je vyrobený z kvalitných uhlíkových vlákien, ktoré boli vystužené polyamidom, aby sa sily lepšie rozložili a absorbovali. Z technického hľadiska ponúka nový dizajn merateľné zvýšenie tuhosti a odolnosti, čo zvyšuje presnosť radenia a uľahčuje strávenie prípadných pádov alebo menších kolízií s kameňmi alebo konármi.

Najvýraznejšou a zrejme aj technicky najzaujímavejšou novinkou sú však kladky. Zuby, ktoré sedia na hliníkovom kotúči, sú vyrobené z odolného, ​​vláknami vystuženého kompozitného materiálu. To zaisťuje, že reťaz beží veľmi ticho a hladko. Najdôležitejším cieľom vývojových prác však bolo vyhnúť sa kontaminácii v oblasti ložiska, čo je presne to, čo robí systém Active Debris Remover (ADR), ktorý je v patentovaný. Priamo na styčnej ploche s guľôčkovým ložiskom má podložka lamelový, ozubený profil, ktorý pri pohybe vyháňa všetky nečistoty a zabraňuje prenikaniu nečistôt do interiéru. Uzavretá konštrukcia navyše zabraňuje vniknutiu vetvičiek alebo malých tyčiniek. zachytené v kladkách a potenciálne spôsobiť poškodenie klietky.
Vlastné vysokokvalitné hybridné guľôčkové ložiská z keramiky a nehrdzavejúcej ocele Ceramicspeed sa naďalej otáčajú v strede. Tie musia kompenzovať veľké trenie, pretože sa otáčajú 4 - 5-krát rýchlejšie ako kľuka v závislosti od prevodového pomeru, a preto profitujú najmä z nízkeho trenia a odolného ložiska. Ceramicspeed SpeedBalls sú o 15% tvrdšie ako konkurenčné a dokážu absorbovať podstatne väčšiu silu. Majú tiež neuveriteľne hladký povrch, čím sa znižuje valivý odpor na minimum. Všetky tieto vylepšenia tiež zvýšili životnosť o faktor 6.

Ceramicspeed používa pri výrobe len tie najlepšie materiály a najnovšie technológie, aby bola zabezpečená najvyššia možná kvalita. Všetky produkty sú ručne vyrábané v Dánsku. Pri montáži sa nepoužívajú žiadne hydraulické lisy. Manuálna montáž eliminuje výrobné tolerancie a zaručuje vždy dokonalé prispôsobenie. Aby ste si na bicykel namontovali naozaj len to najlepšie.

Údržba:
Ceramicspeed komponenty sú high-tech prvky pre váš bicykel. Ponúkajú vám maximálny výkon, ale vyžadujú aj pravidelnú údržbu a starostlivosť. Olej, ktorý je súčasťou dodávky, sa používa na údržbu a bol špeciálne vyvinutý pre tieto ložiská. Mazivá od iných výrobcov sa neodporúčajú.

Dôležité poznámky:
Pri cestovaní nezabudnite odstrániť celú zadnú prehadzovačku pomocou imbusového kľúča, pretože len veľmi málo tašiek na prepravu bicyklov ponúka dostatočný priestor pre systém OSPW.
Ceramicspeed si je istý svojimi produktmi a ponúka doživotnú záruku na tento systém klietky zadnej prehadzovačky.

 

Technické dáta

Oblasť použitia: Cestný bicykel
Materiál klietky: karbón, polyamid
Materiál ložiska: keramika, nehrdzavejúca oceľ
Materiál valčeka: Zuby: Kompozit | Disk: Hliník
Počet zubov v hornej časti: 13
Počet zubov dole: 19
Kompatibilita zadnej prehadzovačky: Shimano Dura Ace Di2 9250 / Ultegra Di2 8150
Kompatibilita s reťazou: 12-rýchlostná
najväčšie kazetové ozubené koleso: 34 zubov
Farba klietky: čierna s bielym nápisom
Farba valčeka: čierna

Hmotnosť podľa výrobcu: 101 g

 

Rozsah doručenia:

1x CERAMICSPEED OSPW RS Alpha systém klietky prehadzovačky | Dura Ace 9250 / Ultegra 8150 čierna
1x tesniaci krúžok pre montáž na zadné prehadzovačky 9250 Di2
1x 15 ml CERAMICSPEED olej na keramické kladky

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.