PF4630 Stredové zloženie

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
Variant:
Dostupnosť Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
2.7.2024 2.7.2024 2.7.2024 2.7.2024 Zvoľte variant
Kód: SKU 105269 SKU 105270 SKU 105271 SKU 105272 Zvoľte variant
€319 €419 €319 €419 od €319
PF4630 Stredové zloženie
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Toto stredové zloženie je vhodné pre PF30, BBright alebo 386EVO stredové rámy pri inštalácii kľúk s BB30. Každé má 46mm vnútorný rozmer a hladké steny, hoci šírky sa pohybujú od 68mm do 86mm. Kľuka má os s priemerom 30mm.

Toto stredové zloženie má takmer nulovú stratu výkonu v dôsledku trenia vďaka ložiskám. Ložiská majú super guľaté, super hladké guľôčky CeramicSpeed odvaľujúce sa po dráhach z kalenej ocele. Verzia Coated má na povrchu kovový povlak, vďaka čomu sú ešte tvrdšie a hladšie, čo má za následok dlhšiu životnosť a nižší odpor. Sú inštalované v miskách.

Obsah balenia

  • 2 misky s nainštalovanými ložiskami
  • 2x1mm podložky
  • 2x0,5mm podložky
  • 2 prachovky
  • O-krúžok
  • Trubka
  • CeramicSpeed All Round Grease
  • Nálepky

30mm kľuky s pevnou osou sú čoraz populárnejšie kvôli vysokej tuhosti a nízkej hmotnosti. Stredové zloženia s vnútorným priemerom 46mm sú obľúbené pre voľnosť, ktorú ponúkajú dizajnérom pri stavaní rámov. Z dôvodu rôznych šírok zasahujú misky do krytu a sú dodávané s teleskopickou dištančnou trubicou na ďalšie utesnenie a vystuženie systému.

Stredové zloženie sú už samo o sebe tuhé vďaka tvrdým keramickým ložiskám a stenám z kalenej ocele. Takisto majú skoro nulové trenie. Štandardné ložiská majú trenie 0,3-0,4w na sadu. Toto je o 75% menšie trenie v porovnaní s klasickými prevedeniami BB. Dosahujú aspoň 3x dlhšiu životnosť.

Vymeňte mazivo podľa druhu jazdy. Race Day Grease, All Round, a Long Life sú vyrobené spoločnosťou CS. Prvé má najmenší odpor, posledné má najdlhšiu životnosť. All round, stredné prevedenie je použité v vestných ložiskách.

Inštalácia

Údržba

Ak potrebujete pokyny na nastavenie kľuky bz nastavenia predpätia na základe kľuky pomocou O-krúžku, postupujte podľa pokynov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.