T4530 Stredové zloženie

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
Variant:
Dostupnosť Skladom (1 ks) Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Dodanie 5 dní Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
3.6.2024 10.6.2024 10.6.2024 10.6.2024 Zvoľte variant
Kód: SKU 105132 SKU 105143 SKU 105139 SKU 105147 Zvoľte variant
€319 od €319 –27 % - - - až –27 % €230 €419 €319 €419 od €230
T4530 Stredové zloženie
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
t4530 black
€319 od €319 –27 % - - - až –27 %

Colnago vyrobilo ThreadFit82.5, aby spravili nadrozmerné stredové zloženie viac odolné. T4530 sa vkladá do misiek široké 82.5mm, s priemerom 45mm a umožňuje vám nainštalovať kľuky s priemerom 30mm do do vášho Colnaga.

CeramicSpeed ložiská sú nainštalované v miskách a sú spojené so závitom. Vyberte si z dvoch ložísk pre misky. Štandardné ložiská majú nízky odpor vďaka krúžkom z kalenej ocele a našim keramickým guličkám. Ložiská s povrchovou úpravou majú rovnaké guľôčky nainštalované na ložiskách s povlakom z tvrdenej ocele pre dlhšiu Vyberte životnosť a menší odpor ložísk.

Obsah balenia

  • 2 misky s ložiskami
  • 2x1mm podložky
  • 2x0,5mm podložky
  • 2 prachovky
  • O-krúžok
  • Dištančná trubka
  • All Round Grease
  • Nálepky

Technické údaje

Tento set vám umožňuje aby vaše Colnago bolo kompatibilné s 30mm osou kľukami, ako EVO386 alebo Rotor. T45 bol navrhnutý spoločnosťou Colnago, aby poskytoval konštrukčné výhody nadrozmerných stredových zložení výhody opravy závitových stredových zložení.

CeramicSpeed štandardné ložiská majú väčšinou trenie 0,3-0,4w na set. To predstavuje približne 75% zníženie trenia v porovnaní so štandardnými stredovými ložiskami. Zabezpečujú o 100% hladší chod a o 15% sú tuhšie než keramická konkurencia. Takisto dosahujú 3x dlhšiu životnosť. Ložiská s povrchovou úpravou znižujú trenie a zvyšujú životnosť. Tieto ložiská majú až o 50% nižšie trenie a o 60% dlhšiu životnosť.

Na ložiská sa v továrni používa All Round Grease. Môže byť nahradený nižším odporom Race Day Grease alebo mazivom s vyššou odolnosťou Long Life Grease, ktoré pridáva trochu odporu, ale zostáva pri jazde v menej ideálnych podmienkach.

Tento produkt je kompatibilný s nástrojom T45.

Inštalácia

Ak nemáte žiadne skúsenosti s inštaláciou stredových držiakov a ložísk, odporúčame vám nechať si nové ložiská namontovať v miestnom obchode s bicyklami.

Údržba                

Odporúčame, aby ste sa riadili našimi pokynmi, ako udržiavať spodné držiaky CeramicSpeed, aby ste dosiahli najnižšie trenie a najlepšiu životnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.