TLO Road Evo

Neohodnotené
Značka: Schmolke

Cestné karbónové riadítka od nemeckého výrobcu Schmolke. 

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Kód: TLO ROAD
€512,50
TLO Road Evo
Neohodnotené
Značka: Schmolke

Nemecký luxusný výrobca Schmolke predstavuje výrobky ľahké ako perie, ktoré sú napriek nadmerne ľahkej konštrukcii schopné jazdy a používania. TLO nezastupuje tie najľahšíe. V tejto sérii sa používajú iba tie najlepšie uhlíkové predprodukty, ktoré sú na trhu k dispozícii, a riadidlá sú špeciálne upravené podľa hmotnosti jazdca. Preto je možné upraviť obsadenie uhlíkových rohoží a hmotnosť ďalej znížiť bez toho, aby došlo k zníženiu tuhosti alebo trvanlivosti.

S veľmi krátkym dosahom len 78 milimetrov sú brzdové páky Evo TLO bližšie k vodičovi. Týmto je dosiahnutá vzpriamenejšia poloha sedenia. Ohyb ramena túto charakteristiku podporuje, vďaka čomu sú riadidlá ideálnym spoločníkom na dlhých trasách a pretekoch.

Dokonca aj v hornom spoji ponúka Evo TLO pohodlnú priľnavosť vďaka svojej veľkej ploche. Veľký prierez zaisťuje výrazne vyššiu tuhosť. Káblové žľaby integrované do spodnej časti riadidiel vytvárajú na bicykli čistý vzhľad. Na použitie v triatlonoch alebo v časovkách je Evo TLO voliteľne k dispozícii so zosilnením na upevnenie kubojov.

Verzia Di2 Ready má otvor pre vnútorné vedenie káblov pre použitie elektronických radení Shimano Di2 na konci riadidiel. Riadidlá sú asi o 8 gramov ťažšie kvôli požadovanej výstuži.

Technické údaje:

Použitir: Pretekárske
Materiál: Karbón

Šírka: 40, 42 alebo 44 cm (Vonkajšie rozmery)
Lenkerklemmung: 31,8 mm
Pokles (Drop): 126 mm
Dosah (Reach): 73 mm (40 cm verzia) alebo 78 mm
Farba loga: Team Edition, červená/biela
Finish: 1K Gewebe
Verzie s maximálnou hmotnosťou jazdca: na 70 Kg, 71 - 80 Kg, 81 - 90 Kg alebo 91 - 110 Kg (Vrátane jazdca s výbavou) 

Váha: 143 - 163g (v závislosti od verzie; vrátane kubojov +8g)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: