Triathlon Aero Bars

Neohodnotené
Značka: FastTT

RÝCHLOSŤ + OVLÁDANIE + KOMFORT = ÚČINNOSŤ

Ultra ľahký (iba 352 g, pripravený na preteky)

Dostupnosť Dodanie 10 dní
Môžeme doručiť do:
11.7.2024
Kód: 1209
€1 199
Triathlon Aero Bars
Neohodnotené
Značka: FastTT
Tri Aero Bars
Tip
Doprava zadarmo

Ultraľahký (iba 352 g, pripravený na preteky)

Naše pokročilé karbónové triatlonové aerobars ponúkajú extra dlhú oporu predlaktia pre pohodlie na dlhé vzdialenosti a umožňujú agresívnu aero pozíciu. Hlbší bočný profil zlepšuje aerodynamický výkon pre vyššiu rýchlosť v priamom smere a lepšiu kontrolu pri bočnom vetre. Nezávislé aero testy ukázali úsporu 11 – 16 wattov oproti štandardným aerobars pri rýchlosti 43 km/h – 50 km/h.

Objavte jedinečné vlastnosti.

Perfektné triatlonové bars pre Ironman a iné "draftovo nelegálne" podujatia (NIE legálne pre podujatia organizované podľa pravidiel UCI).

Kompatibilné s elektronickým radením Shimano a SRAM. Kompatibilné aj s manuálnymi prehadzovačmi.

Integrovaný držiak na počítač Garmin/Wahoo. Dôležité: NEVHODNÉ pre Garmin série 1000 alebo iné nadrozmerné turistické počítače. Maximálna veľkosť a hmotnosť počítača: 82 mm L x 50 mm W, 123 g (napr. Garmin 830).

UNIVERZÁLNY MONTÁŽNY SYSTÉM BOLT & RIDE
Náš nový univerzálny montážny systém Bolt & Ride umožňuje jednoducho namontovať naše aerodynamické tyče na prakticky akýkoľvek model bicykla bez toho, aby ste museli vŕtať montážne otvory do riadidiel. Sada držiakov je súčasťou.

V poznámke prosím uvedte model a rok vašeho bicykla.

VOLITEĽNÉ - NASTAVENIE ULTRA-ÚZKEHO držania
Ak požadujete ultra úzku zostavu, máme k dispozícii niekoľko možností. Pre podrobnosti nám pošlite e-mail na info@cykloagent.sk

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: