UFO Drip

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Nové zloženie CeramicSpeed UFO maziva na reťaz pre ešte rýchlejší a efektívnejší chod reťaze. 

Dostupnosť Predaj ukončený
Kód: SKU 108272
€40 –52 % €19
UFO Drip
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
drip
€40 –52 %

Toto zloženie CeramicSpeed UFO maziva na reťaz je ešte rýchlejší a trvácnejší ako prvotná verzia.

Tento produkt bol nahradený novým s ešte vylepšenou formulou pre zníženie trenia. 

UFO Drip All Conditions

1644_ufo-drip-allconditions-1474751

Povlak reťaze je vyvinutý na podporu všetkých disciplín a je založený na netoxickom, nehorľavom a biologicky odbúrateľnom zložení. V mokrých podmienkach je potrebné reťaz po jazde vysušiť a naniesť čerstvý náter UFO Drip, aby sa zabezpečila najlepšia ochrana a nepretržitá optimalizácia.

  • Obsah fľaše 180ml/6oz
  • Až do 300 km na jedno mazanie
  • Až do 35 mazaní na jednu fľašku
  • O 15% rýchlejší než predošlá verzia
  • Zvýšená teplotná stabilita – aplikácia medzi 5-35oC / 41-950F

Technické údaje

V akej teplote môže aplikovať UFO Drip?

5-35oC / 41-950F

V akej teplote môžem bezpečne skladovať UFO Drip?

5-30oC / 41-860F

Skladovanie je uvedené na fľaši 10-300C. Môže ísť nižšie alebo vyššie?

Boli vykonané testy pod 50C a nad 350C. Pri týchto teplotách môže byť viskozita dosť hustá a je potrebné poriadne pretrepať, aby Ufo Drip opäť tiekol. Prvý cm môže byť stále hustejší a to je v poriadku použiť na reťaz, pretože funkčnosť je stále prítomná. V extrémnych prípadoch môže byť potrebné vyčistiť uzáver ihlou.

Dá sa UFO Drip použiť vo všetkých jazdných podmienkach?

Áno, UFO Drip bol vyvinutý tak, aby poskytoval maximálny výkon a čistotu vo všetkých jazdných disciplínach a poveternostných podmienkach. Pri jazdách za mokra alebo dažďa musí byť reťaz po jazde vysušená nasledovne treba naniesť čerstvý náter UFO Dripu, aby sa zabezpečila najlepšia ochrana a trvalá optimalizácia.

Prečo odporúčate počkať po aplikácii UFO Drip cez noc? Ako dlho musím čakať?

Voskové čiastočky v lubrikante fungujú najlepšie, keď sú suché a spojené dohromady ako tuhý vosk. Vo fľaši sa častice rozpustia vo vode a voda sa musí odpariť, kým sa častice vosku spoja do pevného voskového povlaku. Navyše, umožnenie úplného vyschnutia vosku zabraňuje nečistotám, špine alebo cestnému prachu kontaminovať vosk alebo vytvárať špinavú reťaz.

Čo vydáva zvuk pri pretrepaní fľašky?

UFO Drip je jedinečný, pretože je vyrobený zo suchého voskového prášku, aby sa dosiahlo najmenšie trenie zo všetkých lubrikantov. Ak sa neruší mnoho dní alebo po veľkých teplotných zmenách, viskozita bude hustejšia. Na efektívnu rekonštrukciu receptúry je vo fľaštičke zahrnutá skrutka, ktorý zaisťuje rovnomerné premiešanie a návrat UFO Drip do tekutej/riedšej viskozity.

Prvý cm UFO Drip z uzáveru je hustý?

Ak sa neruší niekoľko dní alebo po veľkých teplotných zmenách, malé množstvo vosku môže v tryske stuhnúť. To je normálne a je v poriadku aplikovať to na reťaz, kde sa rozptýli po článkoch.

Môžem lietať s UFO Dripom?

Áno!

Aplikovanie

Ako aplikovať UFO Drip

Pri nových reťaziach a prvej aplikácii reťaz úplne vysušte, pričom pred sušením dbajte na to, aby ste vypláchli všetok čistiaci prostriedok. Na tento účel odporúčame CeramicSpeed Clean Drivetrain. Pred každým použitím fľaštičku UFO Drip vždy dobre pretrepte, aby ste zabezpečili rovnomerné nanesenie voskov. Aplikujte UFO Drip priamo na valčeky reťaze cez kazetu a pomaly otáčajte reťazou dozadu, aby ste dvakrát pokryli celú dĺžku reťaze. Potom naneste UFO Drip na vnútornú stranu reťaze, pozdĺž valčekov na spodnom rozpätí reťaze a dvakrát potiahnite celú dĺžku reťaze. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov a čistého výkonu nechajte UFO Drip schnúť minimálne 8 hodín.

Pre následné aplikácie s celkovo čistou hnacou sústavou utrite povrch reťaze suchou a čistou handričkou. Fľašu UFO Drip dobre pretrepte. Aplikujte UFO Drip priamo na valčeky reťaze cez kazetu a pomaly otáčajte reťaz dozadu. Dvakrát potiahnite celú dĺžku reťaze. Nechajte zaschnúť 8 hodín. Ak je vaše hnacie ústrojenstvo úplne znečistené a kontaminované, začnite s úplným čistením a náterom ako pri prvej aplikácii.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.