UFO Racing KMC Track chain

Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed

Optimalizovaná reťaz pre zvýšenie výkonu a efektivity vášho hnacieho ústrojenstva. 

Dostupnosť Dodanie 5 dní
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Kód: SKU 102182
€159 –20 % €127,20
UFO Racing KMC Track chain
Neohodnotené
Značka: CeramicSpeed
dráha kmc
€159 –20 %

Vďaka svojej jedinečnej optimalizačnej úprave vám CeramicSpeed Ultrafast Racing reťaz šetrí watty a zlepšuje váš výkon s voľnou rýchlosťou a bezkonkurenčne nízkym trením. Naše ultra rýchle pretekárske reťaze sú starostlivo vyberaná od vysoko kvalitných dodávateľov a ručne optimalizované v Dánsku.

Táto ultra rýchla pretekárska dráhová reťaz zvýši efektivitu celého vášho hnacieho ústrojenstva.

CeramicSpeed UFO Racing reťaz vám môže ušetriť 2-5 wattov na vzdialenosť 650km/400míľ. Aplikujte CeramicSpeed UFO Drip po 650km, aby ste si zachovali optimalizáciu reťaze počas životnosti reťaze.

Uvedomte si, že úprava UFO nie je optimalizovaná pre mokré a blatisté podmienky, ktoré by mohli spôsobiť koróziu reťaze. Prečítajte si o tom viac na karte Údržba.

1/2x3/32´´ reťaz má 108 článkov

1/2x1/8´´ reťaz má 110 článkov

Obsah balenia

  • 108 alebo 110 článková optimalizovaná reťaz
  • Rýchlospojka
  • Jednorázové rukavice
  • Nálepky
  • Jednorázová kvapkacia vzorka UFO Drip

Technické údaje

CeramicSpeed využíva reťaze špičkových značiek, na ktoré je aplikovaná optimalizačná úprava. CeramicSpeed UFO reťaze prechádzajú viacstupňovým procesom, ktorý zahŕňa leštenie, čistenie a aplikáciu dvoch vrstiev ošetrenia, aby sa dosiahla čo najefektívnejšia reťaz. Proces UltraFast Optimization nie je vysoko technický, ale je veľmi časovo náročný.

Vosková zmes použitá pri optimalizácii ultrarýchlych reťazí bola objavená intenzívnym testovaním s cieľom nájsť najrýchlejší základ. Potom bola základňa vylepšená, aby sa dosiahli najnižšie úrovne trenia na testovacom zariadení. Po dodatočnom testovaní a viacerých pomeroch aditív k základu bol identifikovaný najúčinnejší vzorec optimalizácie. CeramicSpeed vychádzal z počiatočnej receptúry procesu UltraFast Optimization a začlenil niekoľko vylepšení nad tradičnú úroveň, aby sa dosiahli lepšie výsledky.

CeramicSpeed UFO reťaz je pretekárska reťaz, vyvinutá s cieľom poskytnúť bezkonkurenčný výkon a bude fungovať optimálne pri približne 650km/400míľ alebo potencionálne viac v čistých a suchých podmienkach. Potom ušetrené watty začnú klesať, no vaša použitá reťaz bude mať stále stopy optimalizácie a bude fungovať lepšie ako bežná reťaz. Údržba a olejovanie použitej reťaze lubrikantom na báze vosku s teflónom predĺži životnosť vašej reťaze, pričom ušetrí menej wattov, ako je optimalizované, ale stále je nad úrovňou novej štandardnej reťaze. CeramicSpeed odporúča použitie UFO Drip Chain Coating pre údržbárske zásahy.

Proces optimalizácie

Optimalizácia reťaze CeramicSpeed UFO je viackrokový proces začínajúci metódou leštenia klzných povrchov článku, ktorá odstraňuje povrch spôsobujúci trenie, ako je drsnosť a výrobné nedokonalosti. Po reťazi nasleduje rutinné čistenie, aby sa úplne odstránili neefektívne výrobné mazivá a nečistoty spôsobujúce trenie, ktoré sa dostali počas výrobného procesu. Ďalšie kroky vyžadujú infúziu reťazca pri optimálnych teplotách pomocou optimalizačnej zmesi. V poslednom kroku sa na reťaz nanesie teflónový prášok. Celý proces umožňuje, aby klzné povrchy ultrarýchlych reťazí CeramicSpeed UFO mali odlišné mazacie vrstvy, ktoré spolupracujú ako systém pre maximálnu dostupnú účinnosť reťaze.

Inštalácia reťaze CeramicSpeed UFO

Montáž vašej novej optimalizovanej reťaze sa nelíši od inštalácie akejkoľvek inej reťaze.

Uvedomte si, že reťaz je pokrytá práškom teflón, ktorý sa môže pri vyberaní z vrecka rozsypať. Použitie sadu rukavíc dodanú v balení a uistite sa, že pri inštalácii CeramicSpeed UFO reťaze zakryjete podlahu. Reťaz vždy pripojte pomocou dodaného spojovacieho článku. Neodporúčame opätovne použiť spojovací článok. Na inštaláciu reťaze je potrebný reťazový nástroj. Skráťte reťaz na optimálnu dĺžku.

Pri skrátení reťaze nástrojom pamätajte na to, že reťaz je potrebné skrátiť tak, aby konce reťaze boli na oboch článkoch s vnútorným článkom reťaze. Pripojte dva kusy spojovacieho článku tam, kde sa nit spoja zhoduje s otvorom taniera článku, potom potiahnutím reťaze aktivujte zámok.

Údržba

V rámci 600km/370 míľ, aby ste mohli naplno využívať výhody CeramicSpeed UFO Racing reťaze, nesmiete reťaz umyť pred prekročením počtu najazdených kilometrov. Ak však reťaz potrebujete vyčistiť, použite suchú handričku alebo mäkkú kefku a opatrne odstráňte nečistoty z reťaze. Pri snímaní reťaze kvôli údržbe alebo čistení nezabudnite ju znova namontovať v rovnakom smere ako predtým. V prípade mierneho opláchnutie reťaze, keď nebola dlhšie vystavená vodnému prúdu dlhšie ako niekoľko minút, by to nemalo ovplyvniť výkonové vlastnosti reťaze.

V prípade slabých prehánok odporúčame naniesť UFO Drip Chain Coating, po zotretí prebytočného teflónového prášku suchou handričkou, ak nejaký na reťazi zostal. Pred jazdou nechajte UFO Drip Chain Coating zaschnúť.

V prípade silných lejakov by ste mal reťaz pokryť ochranným mazivom na vrchu ošetrenia UFO. To mierne ovplyvní úsporu wattov, ale ochráni reťaz a zároveň zlepší váš výkon.

Po 600km/370 míľach môžete reťaz prejsť údržbou, pričom treba mať na pamäti, že na reťazi stále zostávajú stopy po optimalizácii. Pri použití náteru UFO Drip Coating po 600km/370 míľach postupujte podľa pokynov na fľaši. Nezabúdajte že úspora 2-5 wattov je dosiahnuté pri prvých 600km/370míľov a postupne klesá po odjazdení tejto vzdialenosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CeramicSpeed_brand_page

S CeramicSpeed ​​ste rýchlejší.

 

Produkty CeramicSpeed ​​vám pomôžu jazdiť rýchlejšie a s menšou energiou. To môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou. Či už jazdíte pre radosť alebo ste profesionálny športovec, ktorý preteká s časom, vždy budete mať prospech z ložísk CeramicSpeed. Šetríte energiu bez ohľadu na to, či ste na ceste, v triatlone, v teréne alebo na dráhe.
Pri optimalizácii bicykla sa oplatí zamerať na všetky detaily, najmä na malé časti, ktoré dokážu maximalizovať váš výkon. Vďaka unikátnej technológii ložísk CeramicSpeed ​​​​a optimalizácii reťazí ušetríte 10 až 16 wattov. 

Prečo sú keramické ložiská CeramicSpeed ​​obzvlášť užitočné na bicykloch 

ceramic-speed-ceramic-balls-1a3f9f8

Kľúčovým slovom je trenie. Trenie je zodpovedné za stratu energie pri každej jazde na bicykli. Cieľom by malo byť udržať trenie čo najnižšie. Tu pomáhajú kvalitné a presné ložiská CeramicSpeed. CeramicSpeed ​​​​pri vlastných testoch zistil, že s použitím jednotky CeramicSpeed ​​môžete ušetriť približne desať wattov. Tento efekt je posilnený dobrou starostlivosťou. V kombinácii s olejmi CeramicSpeed ​​​​UFO a ošetrujúcimi prípravkami sa pridávajú ďalšie dva až päť wattov. Celkovo takto bez problémov ušetríte 14 wattov. To je dosť veľa! Pri 40-kilometrovej trase s rýchlosťou 32 km/h by to zodpovedalo približne 2 minútam a 40 sekundám.

CeramicSpeed ​​​​- kvalita vyrobená v Dánsku

OSPW_Denmark

CeramicSpeed ​​​​vyrába vysoko kvalitné keramické ložiská už viac ako 15 rokov. Používajú sa na to len tie najlepšie suroviny. Veľa vedomostí a veľa skúseností urobí zvyšok. Každé ložisko CeramicSpeed® je ručne vyrábané v Dánsku a intenzívne kontrolované, aby sa zabezpečili vysoké štandardy kvality. Prostredníctvom všetkých týchto opatrení ponúkajú ložiská CeramicSpeed ​​extrémnu odolnosť proti nárazu, bezkonkurenčnú životnosť a minimálne trenie.

Ceramic Speed ​​​​OSPW – nadrozmerné kladky pre prehadzovačky

ceramicspeed-feature-1520474075

Skratka OSPW znamená „Systémy nadrozmerných kladkových kolies“. Efektivitu svojho pohonu môžete ďalej optimalizovať pomocou nadrozmerných koliesok zadnej prehadzovačky Ceramic Speed ​​alebo kompletnej klietky prehadzovačky od CeramicSpeed. Majú ložiská s nízkym trením a ponúkajú úsporu energie približne 2,4 wattu v porovnaní so štandardnými komponentmi. Nie nadarmo veľa profesionálnych tímov a športovcov dôveruje výrazným veľkým kolesám CeramicSpeed. OSPW je k dispozícii pre pohony Shimano, SRAM a Campagnolo.

Keramické ložiská, oleje & Co. - produktové portfólio CeramicSpeed

NmvNsH6gxrRdbeTECYgBXV

Od založenia spoločnosti je CeramicSpeed ​​všetko o vysoko kvalitných keramických ložiskách. Začalo to v roku 1998, keď Jacob Csizmadia prekonal 24-hodinový rekord v inline korčuľovaní. Bol na inline korčuliach s keramickými ložiskami. Potom prišiel s nápadom použiť tento typ ložiska aj na bicykli. Nasledujúci rok boli jeho kempy úspešné na Tour de France. CeramicSpeed ​​​​bol založený o niečo neskôr. Odvtedy sa v dánskom Holstebre vyrábajú keramické ložiská pre bicykle a pre priemyselné využitie. V priebehu rokov bolo pridaných veľa produktov. Dnes CeramicSpeed® vyrába vlastné komponenty bicyklov, v ktorých sú použité ich ložiská. Okrem remeníc prehadzovačky CeramicSpeed ​​sem patria aj spodné držiaky a náhlavné súpravy CeramicSpeed. Okrem toho CeramicSpeed ​​ponúka nasledujúce produkty:

Reťaz UFO CeramicSpeed ​​s nízkym trením pre lepší výkon radenia a menšie opotrebovanie pohonu.
Oleje a produkty starostlivosti predávané pod názvom UFO.
Rôzne stredové zloženia BSA a PressFit na montáž do rámu bicykla a na umiestnenie kľúk bicykla.
Rôzne upgradovacie súpravy ložísk pre náboje rôznych systémových kolies.
CeramicSpeed ​​​​PressFit Nástroje na profesionálnu a jednoduchú montáž stredových ložísk.
Jednotlivé keramické guľôčky a mnoho ďalších náhradných dielov pre dodatočnú montáž existujúcich ložísk.