WattShop Cratus vosk na reťaz

Neohodnotené
Značka: Wattshop

Vosk na reťaz WattShop Cratus šetrí 1–1,5% z celkového výkonu, zvyčajne 3–5 wattov pre väčšinu jazdcov.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Kód: CRATUS WAX
€45
WattShop Cratus vosk na reťaz
Neohodnotené
Značka: Wattshop

Hľadáte tých posledných pár wattov pre svoju nadchádzajúcu časovku, triatlon, cestné preteky alebo preteky na dráhe? Voskovaná reťaz WattShop Cratus šetrí 1–1,5% z celkového výkonu, zvyčajne 3–5 wattov pre väčšinu jazdcov.

Voskovanie reťaze doma môže byť únavný proces, ale keďže viac jazdcov využíva úspory získané z voskového reťazca, znamená to, že voskovanie v domácnosti za posledný rok alebo dva získalo na popularite. Snažili sme sa vám tento proces zjednodušiť. Žiadny hrniec? Žiaden problém! Teraz si môžete kúpiť našu jedinečnú, vysoko výkonnú voskovú zmes Cratus vo forme peliet.

Ponuka „urobte si to doma“ dodávame spolu s vreckom na varenie 500 g voskových peliet Cratus.

Jednoducho vložte požadované množstvo vosku do varného vrecka a vložte do hrnca s horúcou vodou 60-70 st.C. Akonáhle sa rozpustí, opatrne vložte reťaz a nechajte pôsobiť 10-15 minút.

Naša vosková zmes Cratus bola vyvinutá na našej vlastnej testovacej súprave hnacieho ústrojenstva za posledných 12 mesiacov. Optimalizovaná kombinácia aditív upravujúcich vosk a trenie, aby vám poskytla to najlepšie z mazania hnacieho ústrojenstva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: