SALTOLYTE

SALTOLYTE - soľ, minerály, elektrolyty a stopové prvky v kapsulách a žuvacích tabletách

Vyrobené v Nemecku

Čím väčšia vzdialenosť, tým dlhšia záťaž, väčšie teplo, vyššie straty potu, tým viac sa udržiavanie hladín solí a elektrolytov v krvi stáva rozhodujúcim faktorom určujúcim výkon.

Potením sa vyplavujú mnohé dôležité minerály (elektrolyty), ako je sodík (soľ), draslík, vápnik a horčík, ako aj stopové prvky ako železo a zinok. Počas cvičenia je prirodzený limit prísunu elektrolytov a stopových prvkov prostredníctvom potravy a nápojov z dôvodu obmedzenej absorpčnej a spracovateľskej kapacity tráviaceho systému. To je dôvod, prečo stále viac bežcov, triatlonistov, trailových bežcov a iných vytrvalostných športovcov používa soľné tablety a minerálne kapsuly na udržanie výkonnosti počas dlhých období cvičenia.

SALTOLYTE ponúka možnosť profesionálneho zásobovania tréningom a súťažou s kapsulami soli a elektrolytu bez chuti, ako aj žuvacími minerálnymi tabletami, ktoré sa rýchlo dostanú do krvi!

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
socp6 saltolyte 60 prime capsules caps
€23
€25 (–8 %)

Minerálne tablety so soľou a elektrolytmi na prevenciu proti kŕčom vo vytrvalostnom preteku.

Kód: SOC P6
soc3 saltolyte 30 capsules caps
Tip
od €16,95

Minerálne tablety so soľou a elektrolytmi na prevenciu proti kŕčom vo vytrvalostnom preteku.

Kód: 1917/30
sotb bry saltolyte tablets 60
€22,29

SALTOLYTE 60 žuvacích tabliet. Chutné žuvacie tablety so soľou, elektrolytmi a cukrom na pretek a tréning - Made in Germany!

Kód: 1919/POM

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom