REBOOTS GO regeneračné nohavice

Neohodnotené
Značka: REBOOTS

Reboots GO pracujú rovnako ako Reboots ONE, s tým rozdielom, že riadiaca jednotka/kompresor je napájaný na integrovanú batériu a tak je kdekoľvek využiteľný na regeneračnú aplikáciu. Vhodný najmä pri dlhých cestách na preteky, pri etapových závodoch, či pri presunoch bez možnosti využitia Reboots ONE

Dostupnosť Dodanie 5 dní
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Kód: 1689
€899 –10 % €809
REBOOTS GO regeneračné nohavice
Neohodnotené
Značka: REBOOTS
Reboots GO 1
€899 –10 %

Reboots Go je prvým produktom v našom portfóliu, vďaka ktorému máte možnosť až tri hodiny využívať jeho regeneračné účinky bez nutnosti napájania na 220V. Jeho dotykový displej je ľahko a intuitívne ovládateľný.

Reboots Go ponúka 4 programy a šesť prekrývajúcich sa vzduchových komôr, ktoré zabezpečujú optimálnu účinnosť a mimoriadne kĺzavú celoplošnú masáž nôh počas relaxu priamo u vás doma alebo kdekoľvek inde. Prostredníctvom 16 stupňov tlaku si môžete vybrať medzi jemnou lymfodrenážou až po intenzívnu masáž hĺbkových svalov.

S maximálnym tlakom až do 300 mmHg sa radí do kategórie najsilnejší produkt v rámci kompresnej masáže. Vďaka jeho rozmerom a výkonu ho považujeme za komplexný produkt aj pre náročnejších zákazníkov. Reboots Go je využívaný prevažne športovcami a aktívnymi ľuďmi, ktorí veľa cestujú a chcú mať svojho praktického osobného maséra vždy so sebou.

Celoplošná kompresia pomáha našim nohám vo vysokej miere odstrániť nahromadené produkty metabolizmu počas športovej aktivity, ktoré negatívne ovplyvňujú regeneráciu. Vplyvom kompresie na unavené svaly znižujeme napätie, bolesť svalov a zvyšujeme mobilitu. Častým používaním Reboots výrazne okysličíme a prekrvíme organizmus ako celok a pri dodržiavaní kvalitného pitného režimu docielime aj významný detoxikačný účinok.

VEĽKOSTI NOHAVÍC:

M (vnútorná dĺžka nohy do 82 cm)
L (vnútorná dĺžka nohy 82 cm – 88 cm)
XL (vnútorná dĺžka nohy od  89 cm)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Každý profesionálny či hobby športovec chce dosiahnuť čo najlepší výkon a je mimoriadne dôsledný pri výbere potravín, školiacich programov, literatúry a drahého vybavenia , ktoré nie vždy, skôr málokedy zodpovedá jeho výkonnosti. Ale proti gustu žiaden dišputát, alebo ako tiež zvykneme hovoriť : „ Keď to nejde, nech to aspoň vyzerá“.

Myslím, že teraz sa tu našiel skoro každý. Kto z vás minie aspoň 10 – 20 eur týždenne na nejakú regeneračnú procedúru? Regenerácia je v dnešnej dobe stále veľmi podceňovaná súčasť tréningového procesu a následne aj výkonu. Preto by sme chceli zhrnúť najdôležitejšie zistenia a fakty o Reboots regeneračných nohaviciach, ktoré existujú k tejto téme v nasledujúcom článku. Veda skúmala predovšetkým nasledujúce predpoklady.

  • Je rýchla regenerácia možná?

  • Ste viac mobilný?

  • Máte menšiu svalovú bolesť po tréningu?

  • Môžete regenerovať rýchlejšie pomocou Reboots regeneračných nohavíc?

Veda sa s týmito otázkami zaoberala vo veľkej miere a poskytla nám exaktné výsledky.

Na tento účel sa merala takzvaná bLA hodnota pred a po aplikácii Reboots a porovnala sa s kontrolnou skupinou. Výsledok: Hodnota bLA bola preukázateľne znížená. V inej štúdii sa tento účinok potvrdil.

Prečo je to pre športovcov pozitívne? Hodnota bLA udáva, aká vysoká je hladina kyseliny mliečnej vo vašej krvi. S každým cvičením, vaše telo produkuje kyselinu mliečnu ako odpad, ktorý spomaľuje regeneráciu svalov. Čím nižší je obsah kyseliny mliečnej, tým rýchlejšie môžu vaše svaly zregenerovať.

 

Vyššia mobilita a menšia bolestivosť

Ďalšou výhodou je lepšia mobilita. Tak sa napríklad potvrdila vyššia pohyblivosť, pri ktorej sa pred a po masáži meral polomer pohybu kolena. Štúdia ukázala, že rozsah pohybu by mohol byť významne zvýšený mechanickou masážou nôh po tréningu.

Ďalšia zaujímavá štúdia sa zaoberá citlivosťou na bolesť svalov. Podobne ako v predchádzajúcich štúdiách sa porovnávali aj využitie Reboots na tréningoch pred a po použití. V tejto štúdii sa meral prah bolesti účastníkov. To znamená, že bol zistený bod, v ktorom účastníci cítia podnet ako bolestivý. Citlivosť svalovej bolesti sa pri použití Reboots regeneračnej masáže znížila.

 

Pozitívne účinky regeneračných nohavíc sú vedecky potvrdené

Veľká časť štúdií potvrdzuje pozitívne účinky z hľadiska zlepšenia výkonu, regenerácie svalov a zmiernenia bolesti. Mnohí profesionálni športovci sú tiež nadšení z tejto regeneračnej aplikácie.

1688462699_reboots-ZvysteVykon-910x375px_1