REBOOTS

Webová stránka značky: REBOOTS

Každý profesionálny či hobby športovec chce dosiahnuť čo najlepší výkon a je mimoriadne dôsledný pri výbere potravín, školiacich programov, literatúry a drahého vybavenia , ktoré nie vždy, skôr málokedy zodpovedá jeho výkonnosti. Ale proti gustu žiaden dišputát, alebo ako tiež zvykneme hovoriť : „ Keď to nejde, nech to aspoň vyzerá“.

Myslím, že teraz sa tu našiel skoro každý. Kto z vás minie aspoň 10 – 20 eur týždenne na nejakú regeneračnú procedúru? Regenerácia je v dnešnej dobe stále veľmi podceňovaná súčasť tréningového procesu a následne aj výkonu. Preto by sme chceli zhrnúť najdôležitejšie zistenia a fakty o Reboots regeneračných nohaviciach, ktoré existujú k tejto téme v nasledujúcom článku. Veda skúmala predovšetkým nasledujúce predpoklady.

  • Je rýchla regenerácia možná?

  • Ste viac mobilný?

  • Máte menšiu svalovú bolesť po tréningu?

  • Môžete regenerovať rýchlejšie pomocou Reboots regeneračných nohavíc?

Veda sa s týmito otázkami zaoberala vo veľkej miere a poskytla nám exaktné výsledky.

Na tento účel sa merala takzvaná bLA hodnota pred a po aplikácii Reboots a porovnala sa s kontrolnou skupinou. Výsledok: Hodnota bLA bola preukázateľne znížená. V inej štúdii sa tento účinok potvrdil.

Prečo je to pre športovcov pozitívne? Hodnota bLA udáva, aká vysoká je hladina kyseliny mliečnej vo vašej krvi. S každým cvičením, vaše telo produkuje kyselinu mliečnu ako odpad, ktorý spomaľuje regeneráciu svalov. Čím nižší je obsah kyseliny mliečnej, tým rýchlejšie môžu vaše svaly zregenerovať.

 

Vyššia mobilita a menšia bolestivosť

Ďalšou výhodou je lepšia mobilita. Tak sa napríklad potvrdila vyššia pohyblivosť, pri ktorej sa pred a po masáži meral polomer pohybu kolena. Štúdia ukázala, že rozsah pohybu by mohol byť významne zvýšený mechanickou masážou nôh po tréningu.

Ďalšia zaujímavá štúdia sa zaoberá citlivosťou na bolesť svalov. Podobne ako v predchádzajúcich štúdiách sa porovnávali aj využitie Reboots na tréningoch pred a po použití. V tejto štúdii sa meral prah bolesti účastníkov. To znamená, že bol zistený bod, v ktorom účastníci cítia podnet ako bolestivý. Citlivosť svalovej bolesti sa pri použití Reboots regeneračnej masáže znížila.

 

Pozitívne účinky regeneračných nohavíc sú vedecky potvrdené

Veľká časť štúdií potvrdzuje pozitívne účinky z hľadiska zlepšenia výkonu, regenerácie svalov a zmiernenia bolesti. Mnohí profesionálni športovci sú tiež nadšení z tejto regeneračnej aplikácie.

1688462699_reboots-ZvysteVykon-910x375px_1

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Reboots GO 1
€809
€899 (–10 %)

Reboots GO pracujú rovnako ako Reboots ONE, s tým rozdielom, že riadiaca jednotka/kompresor je napájaný na integrovanú batériu a tak je kdekoľvek využiteľný na regeneračnú...

Kód: 1689

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom